2017 Nagygéc Ökomenikus Istentisztelet

2017 november 25-én 14 órai kezdettel Ökumenikus Istentisztelet keretében, a történelmi egyházak képviselőinek közre működésével megáldották és használatba vették a beregdaróciSukta Bertalanné által készített és adományozott szószékterítőt és az Úr asztalára készített terítőt. Az ünnepi Istentiszteleten igét hirdetett Bélbász-Szűcs Andrea a csengersimai református egyházközség lelkésze, Dr. Tőkés Zoltán a csengeri református egyházközség lelkésze, Márku János csengeri római katolikus plébános, Ignácz András csengeri görögkatolikus parókus és Szikora Ede Szabolcs beregdaróciparókus. Ezután a világi tisztségviselők ünnepi köszöntője következett. Csenger Város Önkormányzata nevében Dócs Attila polgármesteri referens köszöntötte a megjelent vendégeket, ünnepi beszédet mondott Baracsi Endre a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei közgyűlés alelnöke, Kovács Sándor országgyűlési képviselő és Pálinkás György Beregdaróc polgármestere.

fotó:Nagy Szabolcs

Az alábbi linkre kattintva elérhető a galéria:

Galéria

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.